Výroba púzdier na mieru

Kvalitná zákazková výroba kydexových púzdier zo Slovenska. Vytvorte si púzdro podľa vlastných predstáv. Využijte našu ponuku vlastného gravírovaného textu, ktorú nájdete jedine u nás.

Najkratšie dodacie lehoty

Nebaví Vás čakať na objednané púzdro celú večnosť? Potom ste tu správne! Štandartné skladové púzdra odosielame takmer ihneď a púzdro na mieru zväčša stihneme do 10 dní!

Púzdro na mieruPonuka púzdier

Naše zásady, vaša spokojnosť

Kvalita

Naše produkty sú vyrábané výhradne z najkvalitnejších komponentov na trhu. Všetok tovar pochádza z USA. Každé púzdro starostlivo otlačíme a ručne dokončíme do dokonalosti.

Funkčnosť

Púzdra EVO-KYDEX boli testované a skúšané príslušníkmi špeciálnych jednotiek i používaním na denné skryté nosenie. Všetky púzdra sú maximálne nenápadné, minimalistické a vyrobené tak, aby držali čo najlepšie pri tele.

Bezpečnosť

Všetky kydexové púzdra EVO-KYDEX majú plne zakrytý lúčik zbrane a teda úplne zamedzujú náhodnému stlačeniu spúšte pokiaľ je zbraň v púzdre.

Zákazníci to povedia za nás

Dobrý deň, ďakujem za perfektne odvedenú prácu 🙂 Obe púzdra – ako na pištoľ, tak aj na zásobníky pasujú jak riť na šerbeľ! To pištoľové ide trosku ztuha ale bezpečne zbraň fixuje.

Miroslav

Košice

Prevzal som dnes to púzdro na OP 07. Výborná práca, je to pekne spracované, dal som to na opasok, celý deň to nosím a ani neviem že nejakú P 07 (ktorá nieje z najmenších) mám na opasku. Výborný sklon, ergonómia prosto super. Ďakujem za dobrý výrobok

MVDr. Pavol Duroň

Som s púzdrom spokojný, sedí presne na G17 vonkajšie a G43 vnútorné. Trpezlivý prístup, rýchle vybavenie, kvalitná práca môžem len odporučiť.

Tomáš P.

Kontaktujte nás

Veľmi radi vám odpovieme na akúkoľvek otázku.

Did you know we offer our own engraving on the holster?

Engraved holster is the perfect and original gift for special occasions.

 

 

Create your own engraved holsterSee our products

AKCIA! Pri kúpe konfigurovateľného púzdra zadajte kód "KONFIGURATOR" v košíku a získate zľavu 5%! Do správy pri objednávke nám napíšte, ako sa vám konfigurátor páči. Skryť

Evokydex
Menu