+421 333 030 371 ⏲ po-pia 8:00-16:00

Náš príbeh

Myšlienka celého projektu vznikla počas dlhých zimných mesiacov spojením športového strelca, reprezentanta SR, ktorý sa venuje streľbe a zbraniam na najvyššej úrovni, príslušníkov špeciálnych jednotiek, ktorí naše prototypy testovali a dbali na detaily a hlavne konštruktéra, ktorý nadimenzoval púzdra podľa potrieb profesionálov, športových strelcov a taktiež ľudí, ktorí nosia pri sebe zbraň každý deň.

Byť dominantnou spoločnosťou, rozvíjať sa a prinášať našim zákazníkom kvalitné, stále nové a vylepšené produkty, či už vlastnej výroby alebo predajom od zmluvných firiem. Našim heslom je spokojný zákazník, reklama na nezaplatenie! Nebaví Vás nekonečné čakanie na vaše púzdra? EVO-KYDEX je tu pre Vás!

O firme EVO-KYDEX

Spoločnosť EVO-KYDEX vznikla v roku 2016. Zaoberáme sa výrobou širokej ponuky predovšetkým kydexových púzdier na zbrane a zásobníky, no taktiež predajom príslušenstva pre kydexové púzdra a doplnkov iných značiek pre športových i rekreačných strelcov. Za svoje krátke pôsobenie máme na konte už takmer 500 spokojných zákazníkov.

Naša ponuka

Vyrábame najkvalitnejšie kydexové púzdra na takmer všetky dostupné značky zbraní a zásobníkov. V našom sortimente nájdete štandardné modely vnútorných a vonkajších púzdier, ktoré máme zväčša skladom a  odosielame v najbližších pracovných dňoch.

Srdcom firmy je práve výroba kydexových púzdier pre náročnejších zákazníkov, na mieru cez náš interaktívny OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR, presne podľa individuálnych požiadaviek zákazníka vrátane jeho špeciálnych požiadaviek.

K vytvoreniu takejto objednávky stačí v ponuke kliknúť na OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR a v niekoľkých krokoch vybrať jednotlivé parametre výrobku. Vyplnenie formulára zaberie len pár minút a v rohoch vždy nájdete nápovedu alebo si môžete prečítať článok AKO ZOSTAVIŤ KYDEXOVÉ PÚZDRO. Ak by ste si aj napriek tomu nevedeli rady, neváhajte nás kontaktovať.

Ak vlastníte zbraň, ktorú ešte nemáme v ponuke, môžete si s nami dohodnúť termín vyhotovenia odtlačku pre Vaše púzdro, zaberie to cca. 30 minút no musíte prísť osobne. V prípade, že Vašu zbraň v ponuke máme ale svietidlo nie, môžete nám ho poslať poštou alebo kuriérom na našu adresu. Nepoškodené Vám ho spolu s púzdrom pošleme naspäť.

Ďalej v našej ponuke samozrejme nechýba príslušenstvo k našim púzdram, ktoré sú maximálne kompatibilné a väčšinu dielov si môžete jednoducho sami zameniť.

Neoddeliteľnou súčasťou sú taktiež doplnky na zbrane. Sme zástupcami firiem Streamlight, Inc., Talon Grips, Inc., a taktiež spoločnosti Flip-target.

Did you know we offer our own engraving on the holster?

Engraved holster is the perfect and original gift for special occasions.

 

 

Create your own engraved holsterSee our products

AKCIA! Pri kúpe konfigurovateľného púzdra zadajte kód "KONFIGURATOR" v košíku a získate zľavu 5%! Do správy pri objednávke nám napíšte, ako sa vám konfigurátor páči. Skryť

Evokydex
Menu