+421 333 030 371 ⏲ po-pia 8:00-16:00

Konfigurovateľné púzdra na zbraň

Vonkajšie OWB

Vonkajšie kydexové púzdro pre zbraňktoré sa vyznačuje detailným prepracovaním a úzkym profilom. Púzdro zbraň bezpečne fixuje ale zároveň nemá manuálnu poistku, čo umožňuje extrémne rýchle tasenie zbrane.

IWB Vnútorné

Vnútorné kydexové púzdroktoré sa vyznačuje detailným prepracovaním. Púzdro zbraň bezpečne fixuje ale zároveň nemá manuálnu poistku, čo umožňuje extrémne rýchle tasenie zbrane.

AIWB Appendix

Vnútorné kydexové púzdro určené na nosenie v prednej – appendix časti tela. Púzdro kombinuje zbraň a jeden zásobník

IPSC športové pre zbraň

Športové kydexové púzdro na zbraň, ktoré sa vyznačuje detailným prepracovaním a je ideálne pre športovú streľbu IPSC alebo inú streľbu na strelnici. 

Služobné púzdro

Služobné kydexové púzdro s poistkou nazníženej opaskovej platforme, špeciálne vyvinuté do ´´služby´´. Zbraň drží od tela prerýchlejšie tasenie a lepšiu kontrolu zbrane.n.

Púzdro “Oblek”

Vnútorné kydexové púzdro určené na nosenie so zakasanou košeľou alebo tričkom. Púzdro je navrhnuté špeciálne tak, aby sa medzi klipy a púzdro dalo zakasať oblečenie.

Stehenné púzdro

Stehenné kydexové púzdro vhodné pre ozbrojené zložky alebo tréning na strelnici. Púzdro bolo testované profesionálmi. Je uchytené na kvalitnej platfome vyrobenej v USA.

Pádlové púzdro

Moderné kydexové púzdro s pádlom, ktoré sa vyznačuje detailným prepracovaním a je ideálne pre tréning na strelnici ako aj pre skryté každodenné nosenie zbrane

Konfigurovateľné púzdra na zásoníky

OWB vonkajšie 1 zásobník

Púzdro zásobník bezpečne fixuje ale zároveň nemá manuálnu poistku, čo umožňuje extrémne rýchle tasenie a prebíjanie.

OWB vonkajšie 2 zásobníky

Púzdro zásobník bezpečne fixuje ale zároveň nemá manuálnu poistku, čo umožňuje extrémne rýchle tasenie a prebíjanie.

IWB vnútorné pre 1 zásobník

 Úzky profil a ergonomické tvary zaručujú 100% komfort a nenápadnosť. Samozrejmosťou je nastavenie svoru retenčnou skrutkou.ention.

IPSC športové pre zásobník

Športové kydexové púzdro, ktoré sa vyznačuje detailným prepracovaním a je ideálne pre športovú streľbu IPSC alebo inú streľbu na strelnici. 

AKCIA! Pri kúpe konfigurovateľného púzdra zadajte kód "KONFIGURATOR" v košíku a získate zľavu 5%! Do správy pri objednávke nám napíšte, ako sa vám konfigurátor páči. Skryť

Evokydex
Menu