+421 333 030 371 ⏲ po-pia 8:00-16:00

FAQ- často kladené otázky

 

Aké púzdro mi odporúčate pre začiatočníka?

Odporúčame púzdro bez sklonu, s polovičným sweatguardom, kovovými prievlekmi v čiernej farbe. Takéto parametre majú taktiež naše púzdra uvedené na eshope, ktoré máme skladom.

 

Chcem púzdro v inej konfigurácii alebo farbe ako ho máte štandardne na eshope. Čo mám urobiť?

V takomto prípade prosím vyplňte náš Zákazkový formulár, v ktorom si vyberiete všetky detaily púzdra. Obratom Vám pošleme cenovú ponuku emailom. Ak je to však len drobná úprava alebo zmena farby, môžete to uviesť do poznámky k objednávke.

 

Líši sa cena púzdra na zákazku od púzdier na eshope skladom?

Nie.

 

Ako dlho trvá výroba púzdra na zákazku?

Púzdro zvyčajne vyrobíme do 7 pracovných dní. Niekedy sme však vyťažení a môže to trvať o pár dní dlhšie.

 

Vyrábate púzdra aj pre ľavákov?

Áno, iba ich nemáme toľko skladom. Vyrábame ich však pravidelne. Stačí si v orientácii vybrať ľavák.

 

Aká je kompabilita púzdier na rôzne generácie značky Glock?

Glocky generácie 3., 4., 5. pasujú na rovnaké púzdra.

 

Kde môžem vidieť a vyskúšať si Vaše púzdra?

Naše púzdra si môžete po dohode pozrieť u nás na firme alebo v predajniach, ktoré majú naše produkty v ponuke. Ich zoznam je uvedený v spodnej časti našej web stránky a ktorých počet sa neustále zväčšuje. Taktiež si ich môžete pozrieť u našich partnerov, ktorí naše púzdra každodenne používajú pri výcvikoch alebo na známych súťažiach LOS-SK, ktoré taktiež sponzorujeme.

 

Vlastním predajňu so zbraňami alebo tovarom súvisiacim s Vašimi produktmi. Máte záujem o spoluprácu? Môžem sa stať Vašim predajcom?

Samozrejme. Stačí ak nás budete kontaktovať či už emailom alebo telefonicky. Dohodneme si podmienky a pošleme Vám veľkoobchodný cenník a katalóg.

 

Som pravák, takže nosím zásobníky na ľavej strane tela. Aké púzdro si mám kúpiť?

V tomto prípade zadajte pri objednávaní zásobníkového púzdra v časti orientácia ,,pravák´´. Z toho nám je už jasné, že majú byť zásobníky na ľavej strane tela.

 

 

Čo je to Sweatguard a aké typy sweatguardov ponúkate?

Sweatguard je zadná/vnútorná predĺžená časť kydexového púzdra, ktorá slúži ako ochrana zbrane proti potu a zabraňuje priamy kontakt s telom. Taktiež oddeľuje zbraň od oblečenia, ktoré sa môže pri tasení zbrane vyhrnúť a prekážať pri vracaní zbrane do púzdra.

V ponuke máme 3 druhy sweatguardov a to: žiadny, polovičný a celý.

Celý sweatguard má všetky hore uvedené vlastnosti. Nevýhodou je, že môže prekážať pri pohybe keď zbraň nie je v púzdre. Napríklad pri súťažiach LOS.

Polovičný sweatguard je kompromis pri zachovaní vlastností oddeľovania zbrane od oblečenia a vedenia zbrane do púzdra. Jeho výhodu je zmenšená veľkosť púzdra. Asi 80% zákazníkov si vyberá práve tento typ sweatguardu.

Púzdro bez sweatguardu si volia strelci a príslušníci ozbrojených zložiek, ktorí chcú čo najmenšie púzdro. Nevýhodou je občasné vniknutie oblečenia do púzdra – skúsenejším to ale nebude robiť problém.

Púzdra EVOKYDEX majú sweatguard v cene, neúčtujeme teda príplatok za tento benefit.

 

Aké veľké bude opotrebenie povrchovej úpravy zbrane od kydexu?

Pri moderných zbraniach sú pri ich výrobe zväčša použité veľmi odolné povrchové úpravy. Pri neustálom tasení a vkladaní zbrane do púzdra však môžete časom pozorovať drobné ošúchania alebo oleštenia niektorých malých plôch Vašej zbrane, na ktorých dochádza k treniu s kydexom. Nemá to však žiadny dopad na funkčnosť zbrane, je to iba estetická záležitosť.

 

Je potrebná údržba kydexového púzdra?

Nie. Túto informáciu nájdete aj na obale pri zakúpení púzdra. Z času na čas stačí iba skontrolovať dotiahnutie skrutiek. Púzdro je vode odolné a tak pri znečistení ho stačí utrieť vlhkou bavlnenou handrou.

 

Je možné použiť púzdro so svietidlom pre zbraň bez svietidla?

Nedoporučujeme, zbraň môže z púzdra vypadnúť. Každé púzdro je vyrobené špeciálne pre danú zbraň alebo zbraň so svietidlom.

 

Ako sú vaše púzdra ukončené na spodnej časti pri ústi hlavne?

Naše púzdra sú pri ústi hlavne polouzatvorené. Vyhovuje to tak 99% našim zákazníkom. Ak by ste ale mali špeciálnu požiadavku na otvorený alebo uzatvorený spodok púzdra. Stačí nám to dať vedieť.

 

Nenašliste tu Vašu otázku? Neváhajte nás kontaktovať! Radi Vám poradíme aj s výberom púzdra.

AKCIA! Pri kúpe konfigurovateľného púzdra zadajte kód "KONFIGURATOR" v košíku a získate zľavu 5%! Do správy pri objednávke nám napíšte, ako sa vám konfigurátor páči. Skryť

Evokydex
Menu