Warning: A non-numeric value encountered in /nfsmnt/hosting1_2/0/9/09e4e20c-36c6-47ea-887f-649fa1655e8b/evokydex.sk/web/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

ISPC / Športové kydexové púzdro na zbraň

74.9084.90 s DPH

Športové kydexové púzdro pre zbraň, ktoré sa vyznačuje detailným prepracovaním a je ideálne pre športovú streľbu IPSC alebo inú streľbu na strelnici. Púzdro zbraň bezpečne fixuje ale zároveň nemá manuálnu poistku, čo umožňuje extrémne rýchle tasenie zbrane. Je o opasok pripevnené použitím Blade-tech Tek-lok spony, vďaka ktorej mierne odstáva od tela a môžete si navoliť ľubovoľnú šírku opasku.

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,

Popis

Kydexové púzdro EVO-KYDEX s moderným dizajnom je ideálnou voľbou pre každodenné skryté nosenie zbrane ako aj tréning na strelnici. Tenký profil a oceľové pútka šírky 40, 45 alebo 50mm zaručujú, že zbraň dokonale prilieha k telu a zároveň sa komfortne používa. V púzdrach EVO-KYDEX je lúčik zbrane vždy schovaný vo vnútri, čo zamedzuje nechcenému stlačeniu spúšte a stará sa o 100% bezpečnosť, ktorá je prioritná.

Dokonalé prelisovanie púzdra vyrobeného z materiálu Kydex USA zabezbečuje presné zapasovanie zbrane a primeraný odpor pri následnom tasení. Púzdro má nasledovné vlastnosti:

-Polovičný sweatguard, ktorý je u zákazníkov najobľúbenejší

-0 stupňov sklon, pre rýchle tasenie a praktické používanie zbrane

-Oceľové prevliekacie pútka voliteľnej veľkosti, ktoré sú medzi sebou kompatibilné

Kydex

Kydex je druh termoplastu, vyvinutý v USA v roku 1965 ako súčasť interiérov lietadiel. Až v roku 1987 bol kúpený firmou Kydex, LLC, ktorá ho následne začala využívať na výrobu púzdier na rôzne predmety vrátane zbraní. V dnešnej dobe má pre svoje jedinečné vlastnosti široké spektrum využitia v interiéroch aj exteriéroch.

Kydex je dokonale tvárniteľný za vysokého tepla, no naopak za bežných podmienok je dokonale pevný a drží svoj tvar. Pri bežnom používaní sú nami vyrábané púzdra prakticky nezničiteľné.

Vlastnosti kydexu

vyhody5   vyhody6   vyhody7   vyhody8

Kydexové púzdra EVO-KYDEX sú vyrábané z 2mm hrubého kydexu rôznych farieb a vzorov. Jednou z najväčších predností samotných púzdier je práve veľmi tenký a pevný profil, ktorý dokonale lícuje telo užívateľa. Púzdra sú vyrábané špeciálne na určený model zbrane, čím sa dosiahne perfektná presnosť a zbraň nemusí byť v púzdre zaistená žiadnymi manuálnymi poistkami. Pri tasení jednoducho zbraň uchopíte a potiahnete smerom von z púzdra. Naopak, dokonalý tvar kydexového púzdra zabraňuje samovoľné uvoľnenie alebo vypadnutie zbrane z púzdra, dokonca aj pri pohyboch dolu hlavou.

Zvoľte si najvyššiu kvalitu od Slovenkej firmy EVO-KYDEX.

ponuka2

Ďalšie informácie

Zbraň

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategória

IPSC / Športové

Farba

Čierna, Hnedá, Zelená

Šírka opasku

Nastaviteľná

Pútko

Tek-Lok

Sklon

Orientácia

Ľavák, Pravák

Svietidlo

Žiadne, OLIGHT Valkyrie PL-MINI, OLIGHT Valkyrie PL1-II, OLIGHT Valkyrie PL2, Glock GTL 21, Glock GTL 22, Streamlight TLR-1HL, Streamlight TLR-1s, Streamlight TLR-2, Streamlight TLR-3, Streamlight TLR-6, Streamlight TLR-7, Streamlight TLR-81, Surefire XC-01, Surefire XC-02, Nextorch WL10X Executor

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ISPC / Športové kydexové púzdro na zbraň”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *