Kydexové púzdro na zbraň S&W MP Shield – vnútorné

59.90 s DPH

Vnútorné kydexové púzdro pre zbraň S&W MP Shield 9mm, ktoré sa vyznačuje detailným prepracovaním. Púzdro zbraň bezpečne fixuje ale zároveň nemá manuálnu poistku, čo umožňuje extrémne rýchle tasenie zbrane. Úzky profil a žiadny zbytočný materiál zaručujú 100% komfort a nenápadnosť.

Zrušiť výber

Popis

Vnútorne púzdro EVO-KYDEX primárne určené na skryté nosenie zbrane vyrobené z moderného materiálu Kydex USA, štandartne vybavené kovovou sponou Flushclip, ktorá zaručuje stabilitu púzdra za každých podmienok. Unikátne kopírovanie zbrane a minimálna hmotnosť zaručujú najvyšší možný komfort. Vnútorné púzdro sa pýši nasledovnými vlastnosťami:

-Nastavenie svoru retenčnou skrutkou

-Voliteľný sklon 0-10 stupňov

-Detailné tvary a minimálna hmotnosť

Kydex

Kydex je druh termoplastu, vyvinutý v USA v roku 1965 ako súčasť interiérov lietadiel. Až v roku 1987 bol kúpený firmou Kydex, LLC, ktorá ho následne začala využívať na výrobu púzdier na rôzne predmety vrátane zbraní. V dnešnej dobe má pre svoje jedinečné vlastnosti široké spektrum využitia v interiéroch aj exteriéroch.

Kydex je dokonale tvárniteľný za vysokého tepla, no naopak za bežných podmienok je dokonale pevný a drží svoj tvar. Pri bežnom používaní sú nami vyrábané púzdra prakticky nezničiteľné.

Vlastnosti kydexu

vyhody5   vyhody6   vyhody7   vyhody8

Kydexové púzdra EVO-KYDEX sú vyrábané z 2mm hrubého kydexu rôznych farieb a vzorov. Jednou z najväčších predností samotných púzdier je práve veľmi tenký a pevný profil, ktorý dokonale lícuje telo užívateľa. Púzdra sú vyrábané špeciálne na určený model zbrane, čím sa dosiahne perfektná presnosť a zbraň nemusí byť v púzdre zaistená žiadnymi manuálnymi poistkami. Pri tasení jednoducho zbraň uchopíte a potiahnete smerom von z púzdra. Naopak, dokonalý tvar kydexového púzdra zabraňuje samovoľné uvoľnenie alebo vypadnutie zbrane z púzdra, dokonca aj pri pohyboch dolu hlavou.

Zvoľte si najvyššiu kvalitu od Slovenkej firmy EVO-KYDEX.

ponuka2

Ďalšie informácie

Zbraň

Kategória

Vnútorné púzdro

Farba

Čierna, Hnedá, Zelená

Šírka opasku

40 mm, 45 mm

Pútko

Klip

Sklon

Orientácia

Ľavák, Pravák