Warning: A non-numeric value encountered in /nfsmnt/hosting1_2/0/9/09e4e20c-36c6-47ea-887f-649fa1655e8b/evokydex.sk/web/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Pre zobrazenie nápovedy prejdite kurzorom ponad nadpis, alebo vám pomôže náš sprievodca.

1/5 Kydexové púzdro špeciálne pre vás

Pištolové púzdro

Pištolové púzdro + Púzdro na zásobníky

Púzdro na zásobníky

Čierna

Carbon

Hnedá Coyote

Zelená Olive

Ružová

Multicam

Kryptek Mandrake

Kryptek Neptune

2 / 5 Informácie o zbrani

Zvoľte typ zbrane
Najdôležitejší parameter. Kydexové púzdra sú vyrábané presne na určitý typ zbrane. Podľa neho je púzdro vylisované aby v ňom zbraň perfektne držala a nepotrebovala manuálnu poistku. Vyberte si prosím zbraň na ktorú chcete vyrobiť kydexové púzdro.

Svetlo
Súčasťou púzdra môže byť aj taktické svetlo na zbrani. Tvar púzdra sa ale odvíja od konkrétneho typu svetla, preto si prosím vyberte z nasledujúcej ponuky.
Ak nenájdete Vaše svetlo v ponuke, budete nám ho musieť priniesť alebo zaslať na dobierku a my Vám ho spolu s púzdrom pošleme nepoškodené späť.

Farba kydexu* Zvoľte si farbu kydexového púzdra. Pre vonkajšie OWB púzdra je dostupná dvojkombinácia, teda farba sa môže z prednej a zadnej strany púzdra líšiť.

Farba kydexu – vnútorná*

Počet zásobníkov

Retenčná skrutka

3 / 5 Bližšie informácie

4/5 Vlastný gravirovaný text

V prípade vnútorných IWB púzdier Vám vieme vygravírovať na Flushklip sponu Vami želané meno alebo venovanie. Je to tip na idéalny darček pre streleckého nadšenca! V prípade záujmu o gravírovanie, zadajte prosím text do rámčeka. Gravírovanie však môže predĺžiť čakaciu dobu o pár dní.

5/5 Kontaktné údaje

Rekapitulácia:

S odoslaním súhlasíte s podmienkami spracovania osobných údajov

Orientačný cenník púzdra na zakázku  |  Zoznam zbraní a zásobníkov

Dodacia doba púzdra na zákazku je približne 7 dní.